GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Litas Danışmanlık ve Hukuk Bürosu’nun web sitesinin ziyaret edilmesi veya web sitesi ya da e-posta yolu ile tarafımızla iletişime geçilmesi aşağıda yer alan şartlara tabidir.

1. Bu web sitesi, mesleki faaliyetleri internet üzerinden sürdürmek ve müvekkilleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç gütmemektedir. Bu web sitesinin içeriği Türkiye Barolar Birliği‘nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanmaya çalışılmıştır.

2. Bu web sitesinin ziyaret edilmesi, web sitesi veya e-posta yoluyla büro ile iletişim kurulması ziyaretçi ile web sitesi sahibi arasında bir vekalet ilişkisi oluşturmayacaktır.

3. Gizlilik politikamız gereği iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız isim, telefon, e-posta ve adres bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.

4. Avukatlık Kanunu ve TBB Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.

5. Büronun açık izni olmadan, bu web sitesine, başka bir web sitesinden link verilemez.

6. Litas Danışmanlık ve Hukuk Bürosu, bu web sitesindeki bilgilerin tam ve güncel olduğunu garanti etmez.

7. Bu web sitesini ziyaret edenler, yukarıdaki Gizlilik Politikası ile Ziyaret ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.