Alacak Takip

“Gecikmiş alacaklarınızı minimum masraf maksimum tahsilat mantığı ile tahsil ediyoruz.”

“Collection Birim”imiz vasıtası ile diksiyonu düzgün, müzakere yeteneği olan ve daha öncesinde en az 1 yıl hukuk büro veya banka tecrübesi mevcut olan ve kurumumuz tarafından birebir özel eğitimli alacak takip uzmanlarımız vasıtası ile yapılmaktadır.

Her sene periyodik olarak yükselen harç miktarlarının ve masraflarının müvekkillere ekstra maliyet bindirmesi, değişen icra iflas kanunu ile birlikte fiili haciz şartlarının minimum seviyede indirgenmesi ve her icrai işlem için icra müdürlüklerinin ileri tarihlere randevu vermesi alacağın tahsilat sürecini uzatmaktadır.

Litas Danışmanlık ve Hukuk Bürosu , olarak müvekkillerimizin her türlü finansal işlemden kaynaklı tüm alacaklarını icra takibi başlatmadan tahsilatını almaktayız.

Ve böylece müvekkillerimizin hem zamandan hem de nakitlerinden yüksek tasarruf elde ettirmekteyiz. Bu iş anlayışımız hem müşteri memnuniyeti için hem de borçlu müşteriler için de sevindiren bir yöntemdir. Özetle ; İcra harç ve masrafları, faiz ve vekalet ücreti ödemeksizin müşteri borcundan kurtulabilmenin avantajından faydalanmakta ve borcunu  en kısa zamanda ödemeyi tercih edebilmektedir.